Shitje, Apartament 1+1+blk, Ish Fusha Aviacionit, 1.200 euro/muaj

 • € 82,164
Rruga Abedin Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitje, Apartament 1+1+blk, Ish Fusha Aviacionit, 1.200 euro/muaj

Rruga Abedin Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 82,164

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 1+1, Ish Fusha Aviacionit, 1.200 Euro/m2.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Abedin Rexha, Ish Fusha Aviacionit

• Kati 3

• Pallat i ri ne ndertim

• Siperfaqe bruto 68,47m²

💶 82,164 Euro

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+blk, me siperfaqe bruto 68.47 m² dhe ndodhet në katin e 3 në një pallat te ri ne ndertim.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi,ballkoni dhe tualeti.

Apartamenti disponon kontrate porosie.

Per me shume informacione na kontaktoni!

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 1:43 pm
 • ID e pronës: MRE-17562
 • Çmimi: € 82,164
 • Sip. e pronës: 69 m²
 • Sip. totale: 69 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Adresa Rruga Abedin Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544