Shitje, apartament 2+1, Ish fusha e aviacionit, 155,000 Euro.

 • € 155,000
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, apartament 2+1, Ish fusha e aviacionit, 155,000 Euro.
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 155,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Ish fusha e aviacionit, 155,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Ish fusha e aviacionit

•Siperfaqe  87 m²

 

💶 155,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 87 m².  Apartamenti ka organizim shumë te mire me kurbature te rregullt dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

 

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 18 Maj, 2024 në 5:53 pm Përditësuar 18 Maj, 2024 at 5:57 pm
 • ID e pronës: MRE-48024
 • Çmimi: € 155,000
 • Sip. totale: 87 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932