Shitje, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Kompleksi Met Invest, 268000 Euro

 • € 268,000
Rruga Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1063, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitje, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Kompleksi Met Invest, 268000 Euro

Rruga Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1063, Albania
 • € 268,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 2+1Liqeni i Thate ,268000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Hiqmet Buzi, Prane Liqenit te Thate

• Kati 3

•107.23 m²

• 💶 268000 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet Apartamenti  2+1 me një sipërfaqe prej 107m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati te ri me  ashensor ne Kompleksin Met Invest.

Apartamenti   organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet,dhe ballkoni. Pallati eshte cilesi e larte me te gjitha standartet. Ndodhet ne nje zone residenciale, te qet dhe ne ajer te paster.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Janar, 2024 në 3:43 pm Përditësuar 12 Janar, 2024 at 3:58 pm
 • ID e pronës: MRE-25588
 • Çmimi: € 268,000
 • Sip. totale: 107.23 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazhe: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1063, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256