Shitje, Apartament 2+1, Rruga E Elbasanit, 198400 euro

 • € 198,400
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitje, Apartament 2+1, Rruga E Elbasanit, 198400 euro

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 198,400

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, 198400 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Elbasanit

• Kati 1 banim

• Pallat i ri

💶 198.400Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 128m² me cmim 1550 euro/m² , ndodhet në katin e 1 banim ne nje pallat te ri ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti eshte ne ndertim, aktualisht jane ne fazen e punimeve te mbrenshme. Ambjenti organizohet nga dy dhoma gjumi, kuzhina, ambjenti i ndenjes dhe tualeti. Siperfaqe neto 108.5m² dhe siperfaqe te perbashket 19.5m².

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 10 Nëntor, 2023 at 2:58 pm
 • ID e pronës: MRE-20073
 • Çmimi: € 198,400
 • Sip. e pronës: 108.5 m²
 • Sip. totale: 128 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521