Shitje, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, 202800 euro

 • € 202,800
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitje, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, 202800 euro

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 202,800

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, 202800 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Elbasanit

• Kati 1 banim

• Pallat i ri

💶 202.800Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 130.8m² me cmim 1550 euro/m² , ndodhet në katin e 1 banim ne nje pallat te ri ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti eshte ne ndertim, aktualisht jane ne fazen e punimeve te mbrenshme. Ambjenti organizohet nga dy dhoma gjumi, kuzhina, ambjenti i ndenjes dhe tualeti. Siperfaqe neto 113m² dhe siperfaqe te perbashket 17.82m².

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 10 Nëntor, 2023 at 2:47 pm
 • ID e pronës: MRE-20065
 • Çmimi: € 202,800
 • Sip. e pronës: 113 m²
 • Sip. totale: 130.8 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521