Shitje, Apartament 2+1+2, Rruga 5 Maji, 130.000 euro

 • € 130,000
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitje, Apartament 2+1+2, Rruga 5 Maji, 130.000 euro

Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 130,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet apartament 2+1+2wc, Rruga 5 Maji, 130.000 euro.

 

• Tipologjia: 2+1+verande+2wc

• Adresa: Rruga 5 Maji

• Kati 8

• Pallat me ashensor

• Siperfaqe 119m²

💶 130.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2wc, me siperfaqe 119m² dhe ndodhet në katin e 8 në një pallat me ashensor.

Apartamenti ka organizim shume te mire dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 tualete dhe veranda me hapsire te bollshme. Secila nga dhomat ka dalje ne verande dhe apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 31 Tetor, 2023 at 2:53 pm
 • ID e pronës: MRE-19424
 • Çmimi: € 130,000
 • Sip. totale: 119 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544