Shitje, Apartament 2+1+2 wc, Rruga 5 Maji, 130.000 euro

 • € 130,000
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitje, Apartament 2+1+2 wc, Rruga 5 Maji, 130.000 euro

Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 130,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2wc, Rruga 5 Maji, 130.000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+2 wc

• Adresa: Rruga 5 Maji, prane Concord Center

• E mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

• Sipërfaqe bruto 112m²

• 130,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2 wc, me siperfaqe 112m², ndodhet në katin e 4 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga dhoma e ndjenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridori dhe ballkoni.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Korrik, 2023 at 12:31 pm
 • ID e pronës: MRE-14297
 • Çmimi: € 130,000
 • Sip. totale: 112 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 5 Maji

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544