Shitje, Apartament 2+1+2WC+2BLK, Kompleksi Garden Building, 228000 Euro

 • € 228,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitje, Apartament 2+1+2WC+2BLK, Kompleksi Garden Building, 228000 Euro

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 228,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1+2WC+2BLK, Kompleksi Garden Building, 228000 Euro

• Tipologjia: 2+1+2WC+2Blk

• Adresa: Kompleksi Garden Building, Rruga e Kavajes

• Kati 11

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 114m²

💶 228.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 114m²  dhe ndodhet ne katin e 11  ne nje pallat te ri me ashensor me 24 kate ne total tek Kompleksi Garden Building, Rruga e Kavajes . Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit,2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje zone mjafte te kerkuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

Cmimi per m² : 2000 euro

Siperfaqja e brendshme : 91.6m²

Siperfaqja e perbashket : 19.8m²

Siperfaqja e gjelbert :  3m²

Orientimi : Lindje

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 12 Janar, 2024 në 1:39 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 11:18 am
 • ID e pronës: MRE-25544
 • Çmimi: € 228,000
 • Sip. totale: 114 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 11
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521