Shitje, Apartament 2+1+Blk, Fresku, 110.000 Euro.

 • € 110,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 2+1+Blk, Fresku, 110.000 Euro.
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 110,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1+blk,  Fresku, 110.000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1+blk
 • Adresa: Rruga Muhamed Deliu , Pike Referimi: Fresku
 • I mobiluar
 • Kati 6
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi I Shitjes 110,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe Ap. 65,5 m2 • Verandë 41,04 m2 • Sipërfaqe e përbashkët 9.62 m2, dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, korridori, ballkoni dhe  tualeti me dritare .Mobiluar në mënyrë bashkëkohore* Pajisje inkaso* Me parket* Me ashensor*. Ndërtim i vitit 2017. Shitet i mobiluar dhe eshte I investuar deri ne detaje.  Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar per banim. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Korrik, 2024 në 10:27 am Përditësuar 2 Korrik, 2024 at 10:27 am
 • ID e pronës: MRE-53918
 • Çmimi: € 110,000
 • Sip. e pronës: 65.5 m²
 • Sip. totale: 116 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2017
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256