Shitje, Apartament 2+1+blk, Fresku, 70.000 euro

 • € 70,000/i Diskutueshem
Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Shitur

Shitje, Apartament 2+1+blk, Fresku, 70.000 euro

Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 70,000/i Diskutueshem

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Ballkon, Fresku, 70.000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku

• Bosh

• Kati 5, Papafingo

• Pallat i ri

• Sipërfaqe totale 100m²

• 70,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+blk, me siperfaqe 100m², ndodhet në katin e 5 në një pallat te ri, kati fundit papafingo.

Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga salloni ndjenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, tualeti, korridori dhe ballkoni ne secilen dhome.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet bosh si ne foto.

Cmimi eshte i diskutueshem!

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Shtator, 2023 at 8:27 am
 • ID e pronës: MRE-15110
 • Çmimi: € 70,000/i Diskutueshem
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544