Shitje, Apartament 2+1+Blk, Kompleksi Mangalem, 110.040 euro

 • € 110,040
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitje, Apartament 2+1+Blk, Kompleksi Mangalem, 110.040 euro

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 110,040

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet apartament 2+1+Blk, Kompleksi Mangalem, 1200 euro/m2.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Pasho Hysa, Mangalem 21

• Kati 2 banim

• Kompleks i ri

• Siperfaqe 91.7m²

💶 1,200 Euro/m2

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 91.7m² dhe ndodhet në katin e 2 në një pallat te ri.

Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Ai eshte i shtruar me parket dhe aktualisht eshte i mobiluar  si zyre, disponon kundrabufen . Apartamenti eshte me hipoteke.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 19 Tetor, 2023 at 12:00 pm
 • ID e pronës: MRE-18683
 • Çmimi: € 110,040
 • Sip. totale: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544