Shitje, Apartament 2+1+Blk,Pazari i Ri, 152.000 Euro.

 • € 152,000
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 2+1+Blk,Pazari i Ri, 152.000 Euro.
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 152,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1+blk,  Pazari i Ri, 152.000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1+blk
 • Adresa: Pazari i Ri, Shkolla e Kuqe
 • I mobiluar
 • Kati 7
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi I Shitjes 152,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhome gjumi, korridori, ballkoni dhe  tualeti . Pallati pritet te mbaroj ne fund te ketij viti 2024 , do te jete me sistem termik si dhe sistem kapot . Zona ne te cilen ndodhet eshte ne nje lokacion perfekt dhe me shume facalitete .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Korrik, 2024 në 12:38 pm Përditësuar 2 Korrik, 2024 at 12:38 pm
 • ID e pronës: MRE-53962
 • Çmimi: € 152,000
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 7
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931