Shitje, Apartament 2+1,Selite, 126,950 Euro

 • € 126,950
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 2+1,Selite, 126,950 Euro
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 126,950

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 2+1, , 126,950 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: selite

• Kati 4

• Pallat i ri

💶 126,950 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe  78,96m² me cmim 1200 euro/m² dhe verande 53,74m²

ndodhet në katin e 4  ne nje pallat te ri ne selite. Apartamenti eshte ne ndertim, aktualisht jane ne fazen e punimeve te mbrenshme. Ambjenti organizohet nga dy dhoma gjumi, kuzhina, ambjenti i ndenjes dhe tualeti. Siperfaqe neto 78.84m² dhe siperfaqe te perbashket 8.69m² dhe siperfaqe verande 53,74m².

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Nëntor, 2023 në 4:47 pm Përditësuar 10 Nëntor, 2023 at 5:30 pm
 • ID e pronës: MRE-20095
 • Çmimi: € 126,950
 • Sip. e pronës: 78,86 m²
 • Sip. totale: 132,7 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518