Shitje, Apartament 2+1,selite, 91000 Euro

 • € 91,000
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 2+1,selite, 91000 Euro
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 91,000

Përshkrimi

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 2+1, , 91000 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: selite

• Kati 2

• Pallat i ri

💶 91,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe  78,84m² me cmim 1200 euro/m² , ndodhet në katin e 2  ne nje pallat te ri ne selite. Apartamenti eshte ne ndertim, aktualisht jane ne fazen e punimeve te mbrenshme. Ambjenti organizohet nga dy dhoma gjumi, kuzhina, ambjenti i ndenjes dhe tualeti. Siperfaqe neto 78.84m² dhe siperfaqe te perbashket 8.34m².

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Nëntor, 2023 në 4:35 pm Përditësuar 10 Nëntor, 2023 at 5:28 pm
 • ID e pronës: MRE-20093
 • Çmimi: € 91,000
 • Sip. e pronës: 67.50 m²
 • Sip. totale: 75.84 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127