Shitje, apartament 3+1, Unaza e Re, Buze Rruge, 156 000 Euro

 • € 156,000
Unaza e Madhe, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, apartament 3+1, Unaza e Re, Buze Rruge, 156 000 Euro
Unaza e Madhe, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 156,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 3+1, Unaza e Re, Buze Rruge,   156000 Euro.

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Unaza e Re, Buze Rruge

• Kati 8

• Pallat me ashensor

•Siperfaqe 120 m²

• Cmimmi 156000 Euro

 

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 3+1, me siperfaqe 120 m² dhe ndodhet në katin e 8 në një pallat te ri.

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kubature te rregullt dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

 

Detajet

Publikuar më 17 Maj, 2024 në 6:53 pm Përditësuar 17 Maj, 2024 at 6:53 pm
 • ID e pronës: MRE-47943
 • Çmimi: € 156,000
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Unaza e Madhe, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932