Shitje, Apartament 3+1+Garazh, 175.000 euro, Fresku

 • € 175,000
Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 3+1+Garazh, 175.000 euro, Fresku
Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 175,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 3+1+Garazhd, Fresku, 175,000 Euro

 

• Tipologjia: 3+1+Blk

• Adresa: Instituti i Fizikes Berthamore ne Fresk

• Kati 5

• Pallat i ri me ashensor

•Siperfaqe totale 210m²

💶 175,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 3+1+verande, me siperfaqe totale 210m² ku perfshihet edhe Garazhdi me qepen ne katin -1 me nje siperfaqe 35 m2 (per parkimin e 2 makinave). Apartamenti ndodhet në katin e fundit të një pallati te ri me ashensor me dalje ne tarrace nga ballkoni i apartamentit.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, eshte i mobiluar dh i investuar ne detaje dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe veranda me nje siperfaqe rreth 20m2.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Nëntor, 2023 në 11:49 am Përditësuar 17 Nëntor, 2023 at 11:49 am
 • ID e pronës: MRE-20385
 • Çmimi: € 175,000
 • Sip. e pronës: 210 m²
 • Sip. totale: 210 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 35
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Gesana Morina
 • Gesana Morina
+355694276521