Shitje, Furre Buke ne gjendje pune, Ysberisht, 114.000 euro i diksutueshem

 • € 114,000
Rruga Joklin Persi, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitje, Furre Buke ne gjendje pune, Ysberisht, 114.000 euro i diksutueshem

Rruga Joklin Persi, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 114,000

Përshkrimi

Agjencia MORINA Shet Njesi Biznesi e llojit Furre Buke me nje siperfaqe prej 52m2 në zonen e Astirit ne Rrugen Joklin Persi.

Biznesi eshte i ngritur dhe eshte aktualisht ne gjendje pune, Ofrohet per shitje me te gjitha pajisjet e nevojshme per ushtrimin e aktivitetit.

• Kati 0 buze rruge

•Siperfaqja e brendshme 52m2

•Me hipoteke

•Cmimi 114.000 euro

•Me hipoteke

Për më shumë informacion na kontaktoni:0692040258

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Tetor, 2023 at 1:34 pm
 • ID e pronës: MRE-18910
 • Çmimi: € 114,000
 • Sip. e pronës: 52 m²
 • Sip. totale: 52 m²
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Rruga Joklin Persi, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258