Shitje, Toke e llojit Are. 8.000 m2, ne Baldushk, 30 euro/m2

 • € 240,000
Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitje, Toke e llojit Are. 8.000 m2, ne Baldushk, 30 euro/m2

Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
 • € 240,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet toke e llojit Are , 8000 m2, Baldushk, 30 Euro/m2.

Shitet toke me nje siperfaqe prej 8.000m², e cili ndodhet në Baldushk, Tirane. Toka eshte e llojit are dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 31 Tetor, 2023 at 12:27 pm
 • ID e pronës: MRE-19390
 • Çmimi: € 240,000
 • Sip. totale: 8000 m²
 • Lloji i pronës: Tokë / Truall
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Adresa Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544