Shitje, Ullishte+Pemtore, 2500 m, cmimi 120€/m2

 • € 300,000
Borsh, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitje, Ullishte+Pemtore, 2500 m, cmimi 120€/m2

Borsh, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
 • € 300,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet toke e llojit Ullishte dhe Pemtore, 2.500 m2, Borsh, 120 Euro/m2.

Shitet toke me nje siperfaqe prej 2.500m², i cili ndodhet në Borsh, 350 m larg bregdetit ne vije ajrore. Toka ndodhet ne nje pozicion strategjik duke qene se ka akses me rrugen. Ajo eshte e llojit ullishte dhe pemtore si dhe disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Tetor, 2023 at 6:40 pm
 • ID e pronës: MRE-18874
 • Çmimi: € 300,000
 • Sip. totale: 2500 m²
 • Lloji i pronës: Tokë / Truall
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Adresa Borsh, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
 • Qyteti Sarandë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544