Shitje,Apartament 2+1, 5 Maj, 180 000 Euro

 • € 180,000
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitje,Apartament 2+1, 5 Maj, 180 000 Euro

Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 180,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet Apartament 2 1,Rruga 5 maj, 180 000 euro.

• Tipologjia: Apartament 2 1 2 tualete

• Adresa: Rruga 5 Maj

• Kati 8, i fundit

• Pallat i vitit 2005

• Siperfaqe neto 180 m²

• Bosh

💶180 000 Euro

✨Informacione rreth prones:

Shitet Apartament , me siperfaqe  prej 180 m² dhe ndodhet në katin e 8 (tete) te nje godine 1 kateshe.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjes, ambienti gatimit ,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Eshte i pozicionuar ne nje  zone shume te mire ne Tirane, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

Apartamenti shitet bosh. Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Janar, 2024 në 12:18 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 12:22 pm
 • ID e pronës: MRE-26584
 • Çmimi: € 180,000
 • Sip. e pronës: 180 m²
 • Sip. totale: 185 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2005
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544