Shtëpi 2-kateshe te Bulevardi i Ri

 • € 200,000
The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje
The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 200,000

Përshkrimi

Shitet Shtepi 2-kateshe ne fund te Bulevardit te Ri. Shtepia ze nje siperfaqe ndertimi prej 200 m2 (100m2 secili kat) ndersa siperfaqa e truallit eshte 200 m2. Kati I pare I shtepise organizohet ne sallonin e ndenjes, ambjentin e gatimit, ambjentin e ngrënies, 1 dhome gjumi, tualeti dhe garazh per makine. Ndersa kati I 2 organizohet ne sallon ndenje, ambjent gatimi, ambient ngrenie, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Ai ofrohet teresisht I mobiluara me te gjitha kushtet e nevojshme. Shtepia ka edhe oborr.

Shtepia eshte me hipoteke!

Çmimi 200.000 euro

Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone jeni te lutur ten a kontaktoni ne numrin tonë te celularit!

MORINA REAL ESTATE

… creating opportunities

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8736
 • Çmimi: € 200,000
 • Sip. e pronës: 200 m²
 • Sip. totale: 200 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 30
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Bulevardi i Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina