Shtepi private 1+1 bosh me qira, Xhamllik, 250 Euro i diskutueshem

 • € 250
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Shtepi private 1+1 bosh me qira, Xhamllik, 250 Euro i diskutueshem

Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira pjese vile 1+1+Blk, Xhamllik, 250 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko

• Bosh

• Kati 1

• Shtepi Private

• 💶 250 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private 1+1, me një sipërfaqe prej 50m².

Hyrja është e organizuar mirë, jepet e bosh dhe përbëhet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 14 Gusht, 2023 at 5:32 pm
 • ID e pronës: MRE-15452
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Xhamllik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509