Shtëpi private 2 -kateshe, tek Medreseja, 35.000 leke

 • 35,000 Lek
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Rented
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 35,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me qera, Shtëpi private 2 -kateshe, tek Medreseja, 35.000 leke

 

• Tipologjia: 3+1+ambient gatimi

• Adresa: Rruga e Dibres pranë Medreses

•. i mobiluar

• Shtëpi 2 katëshe

• Hyrje me vete

• 💶 35.000 leke /muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera shtëpi private 2-kateshe e tipologjisë 3+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në rrugën e Dibrës shume Prane Medresesë. Shtepia ofrohet e mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimi, ambienti i ngrenies, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9065
 • Çmimi: 35,000 Lek
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina