Shtepi Private, Me Qera, Komuna E Parisit, 700 Euro/Muaj.

 • € 700
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Shtepi Private, Me Qera, Komuna E Parisit, 700 Euro/Muaj.

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi Private, Komuna E Parisit, 700 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Komuna e Parisit

• E mobiluar

• Kati 1

• Shtepi Private

• 700 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera nje shtepie private 1 kateshe me tipologji 2+1 dhe me siperfaqe 95 m². Shtepia jepet e mobiluar me kushte shume te mira. Eshte e organizuar nga salloni ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma, tualeti dhe oborri. Gjithashtu disponon dhe 3 poste parkimi. Ne gjendje shume te mire.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Janar, 2024 në 5:24 pm Përditësuar 26 Janar, 2024 at 10:58 am
 • ID e pronës: MRE-27704
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257