Super Apartament Me Qera 2+1, Rruga Frosina Plaku, 700 Euro

 • € 700/muaj
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë

Super Apartament Me Qera 2+1, Rruga Frosina Plaku, 700 Euro

Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 700/muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, tek Rruga Frosina Plaku, 700 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Frosina Plaku

• i Mobiluar

• Kati 4

• 700 euro/muaj

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira Apartament 2+1+blk, me siperfaqe prej 93 m².

Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe garderobe. Ofrohet totalisht i mobiluar, shtruar i gjithi me parket dhe cdo dhome me kondicioner, lavastovilje, lavatrice, smart TV. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 14 Gusht, 2023 at 9:18 am
 • ID e pronës: MRE-14923
 • Çmimi: € 700/muaj
 • Sip. e pronës: 93 m²
 • Sip. totale: 93 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 21 Dhjetori

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258