Tirane, jepet me qera zyre Kati 0, 25 m² 35.000 Leke (Ish Ekspozita)

 • 35,000 Lek
Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 35,000 Lek

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambjent per zyre, 25 m2, ish Ekspozita, 35.000 Leke/muaj

• Tipologjia: open space
• Adresa: ish Ekspozita Shqiperia Sot
• bosh
• Kati 1
• 💶 35.000 lekë/muaj

✨ Informacione rreth prones.
Jepet ambjent me qira ne zonen e ish Ekspozites me nje sipërfaqe prej 25 m2, ne katin e 1 te nje pallati, buzë rrugës kryesore. Ambjenti esht Open Space, i përshtatshëm për zyra dhe disponon edhe nje tualet.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10544
 • Çmimi: 35,000 Lek
 • Sip. e pronës: 25 m²
 • Sip. totale: 25 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Zyrë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ish Ekspozita

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Real Estate
 • Real Estate