Vile 1 -kateshe, Baldushk, 250 euro

 • € 250
Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
Qera

Vile 1 -kateshe, Baldushk, 250 euro

Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Vile 1 -kateshe, Baldushk, 250 euro

 

 

 

• Tipologjia 2+1

 

• Adresa: Baldushk, Tirane

 

• E mobiluar

 

• 1-Kateshe

 

• 💶 250 euro/muaj

 

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qira Vile nje-kateshe e tipologjise 2+1+oborr ne fshatin Baldushk. Shtepia organizohet ne sallonin e ndenjes, ambjentin e gatimit, ambjentin e ngrenies, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe oborri me nje siperfaqe te bollshme. Ajo ofrohet teresisht e mobiluara, me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Shtepia eshte e re dhe me te gjitha mobiljet dhe elektro shtepiaket te reja. Vila eshte ideale per ata qe duan te jetojne larg smogut dhe zhurmes se kryeqytetit.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 8:42 am
 • ID e pronës: MRE-9477
 • Çmimi: € 250
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Baldushk

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544