Vilë 1-kateshe me qira, ne Baldushk, 200 euro 

 • € 200
Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
Qera Rented
Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Jepet me qira Vila nje-kateshe e tipologjise 2+1+oborr ne fshatin Baldushk. Shtëpia organizohet ne sallonin e ndenjes, ambjentin e gatimit, ambjentin e ngrenies, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe oborri me nje siperfaqe te bollshme. Ajo ofrohenlt teresisht te mobiluara, me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Shtepia është e pajisur me te gjitha mobiljet dhe elektro shtepiaket e nevojshme. Vilat eshte ideale per ata qe duan te jetojne larg smogut dhe zhurmes se kryeqytetit.

Cmimi 200 euro ne muaj

Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne nr.tone te celularit!

MORINA REAL ESTATE

… creating opportunities

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8744
 • Çmimi: € 200
 • Sip. e pronës: 95 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Baldushk

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina