Vile 2 kateshe me Qera 500Euro

 • € 500
Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
Qera Oferta më e mirë

Vile 2 kateshe me Qera 500Euro

Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Vile 2 Kateshe 500m2 ,500 Euro

 

• Tipologjia:3+1

• Adresa: Vore

• I mobiluar

• Vile

• 💶500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet vilë dy kateshe me qera , kati pare ka garazh si vend per te parkuar makinen plus nje mini magazin.
Kati dyte ka 3 dhoma , sallon dhe kuzhin, te gjitha te mobiluara.Shtepia ka hapsire per mbajtje te kafsheve.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 1:27 pm
 • ID e pronës: MRE-20922
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 500 m²
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vore
 • Adresa Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • Qyteti Vorë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127