Vile 2-kateshe, Sauk, 500 euro/muaj.

 • € 500
Rruga Dr. Shefqet Ndroqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Rented

Vile 2-kateshe, Sauk, 500 euro/muaj.

Rruga Dr. Shefqet Ndroqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Vile 2-kateshe, Sauk, 500 euro/muaj.

• Tipologjia: 1+1+tualet secili kat

• Adresa: Rruga Shefqet Ndroqi

• I mobiluar

• Ndertesa e re

💶 500 euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira vile 2-kateshe ne Sauk pranë Spitalit Shefqet Ndroqi. Vila është e tipologjisë 2+1 secili kat, me shkallë të brendshme, me oborr, me parkim, dhe zë një siperfaqe prej 200m2.

Shtëpia ndodhet ne nje zone mjaft te qetë dhe shumë pranë qendrës së Tiranës.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

©MORINA REAL ESTATE™

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 8:42 am
 • ID e pronës: MRE-9550
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 150 m²
 • Sip. totale: 200 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Dr. Shefqet Ndroqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Sauk

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544