Vile 3 katëshe, tek Medreseja, 1.000 euro/muaj

 • € 1,000
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira vile 3 katëshe, tek Medreseja, 1.000 euro/muaj

 

• tipologjia: 2+1 +wc secili kat

•Siperfaqe 300 m2

•me shkallë te brendshme

• Adresa: Rruga e Dibrës, pranë Medresesë

• I mobiluar

 • me 2 vende parkimi

• 💶 1000 euro/muaj

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira vile 3 katëshe pranë Medresesë, me nje siperfaqe prej 300m2. Secili kat i viles organizohet ne 2+1+ wc. Vila ofrohet teresisht e mobiluar, me kondicioner ne secilin ambient dhe disponon 2 sallone ndenje, 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, garderobe, lavanderi dhe  2 ballkone.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

©️ MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10251
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. e pronës: 250 m²
 • Sip. totale: 300 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Real Estate
 • Real Estate