Vile Me Qira, 2 Kate, Siri Kodra, 600 Euro

 • € 600
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented

Vile Me Qira, 2 Kate, Siri Kodra, 600 Euro

Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Vile 2 kateshe, Siri Kodra, 600 euro

 

• Tipologjia: Vile 2 kateshe

• Adresa: Rruga Siri Kodra

• E mobiluar ose bosh

• Vile private

• Siperfaqe 250m²

• 💶 600 euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira vile private 2 kateshe, me një sipërfaqe totale 250m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete ne Rrugen Siri Kodra. Shtëpia organizohet shumë mirë dhe jepet tërësisht e mobiluar ose boshe ne varesi te kerkeses.

Organizimi si me poshte:

Kati 1

korridori shperndares

1 sallon ndenje

1 ambient gatimi

2 dhoma gjumi

1 banjo

 

Kati i dytë

Korridori shperndares

1 sallon ndenje

1 ambient gatimi

2 dhoma gjumi

1 banjo

ballkoni

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Nëntor, 2023 at 3:11 pm
 • ID e pronës: MRE-18904
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 250 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja, Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256