Vile me qira, Top Channel, Tirane

 • € 500/muaj
Top Channel, 7 Nëntori, Egri (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera
Top Channel, 7 Nëntori, Egri (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 500/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira vile prane Top Channel, Tirane

• 3 kate
• Adresa: prane Top Channel
• Kati i pare i pa perfunduar
• Kati 2 & 3 jane pjeserisht te mobiluar me hyrje me vete
• 💶 Cmimi 500 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Vila eshte 3 kateshe. Kati i pare dhe i dyte jane pjeserisht te mobiluar, dhe secili me hyrje me vete. Kati i pare eshte i paperfunduar ne punime. Mund te pershtatet per banim dhe njekoheshisht dhe per biznes.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10337
 • Çmimi: € 500/muaj
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Top Channel, 7 Nëntori, Egri (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Top Channel

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina Real Estate
 • Morina Real Estate