Vile Private, Porcelan – prane Klan TV, 176,000 Euro

 • € 176,000
Rruga Zana Floqi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Rruga Zana Floqi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 176,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Vile Private, Porcelan – prane Klan TV, 176,000 Euro

 

• Tipologjia: 2 kateshe

• Adresa: Rruga Zana Floqi

• E mobiluar

• Vile private

• Siperfaqe ndertimi 223m²

• Siperfaqe trualli 250m²

• 💶 176,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 2 kateshe, me një sipërfaqe totale ndertimi 223m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete. Shtëpia organizohet shumë të mirë dhe është tërësisht e mobiluar.

 

Organizimi si me poshte:

Kati 1

-sallon ndenje

-ambient gatimi

-2 dhoma gjumi

-korridori

-banjo

-garazh

-Siperfaqe 94.6m²

 

Kati i dytë

-3 dhoma gjumi

– sallon ndenje

– ambient gatimi

– 2 banjo

-siperfaqe 128.4m²

 

Katet lidhen me shkalle te jashtme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9405
 • Çmimi: € 176,000
 • Sip. e pronës: 223 m²
 • Sip. totale: 250 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 25
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Zana Floqi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Porcelan

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku