Qera, Ambient biznesi, Astir, 350 euro

Qera

9 orë me pare

• Tipologjia Ambient • Adresa: Astir •bosh • Kati 0 • Pallat i ri • 💶 350 euro/muaj ✨ Informacion mbi Pronën: Jepet me qera ambient biznesi me një sipërfaqe 70m² dhe gjendet në katin 0 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i organizuar ne 2 ndarje me gips […]

70 m2
1
Qera , Apartament 2+1 , Fiore di Bosko 400 euro

Qera

Tipologjia 2+1 Adresa : Don Bosko , pjese e kompleksit Fiore di Bosko I mobiluar Kati i dyte banim Ne pallat Cmimi 400 euro   Jepet me qera apartament 2+1 , me nje siperfaqe 72m² , dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallati pjese e kompleksit Fiore di Bosko . Organizohet ne : […]

72 m2
2
1
Qera,Apartament 2+1,Fusha Aviacionit,400 euro

Qera

Qera, Apartament 2+1, Fusha Aviacionit, 400 euro Tipologjia 2+1 Adresa: Fusha Aviacionit I mobiluar Kati 2 banim Pallat i ri me 2 ashensor 💶 400euro   ✨ Informacion mbi Pronën: Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 85m² dhe gjendet në katin e 2 banim të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka […]

85 m2
2
1
Qera , Apartament 1+1 Don Bosko 350 euro

Qera

Tipologjia 1+1 Adresa : Don Bosko , prane ferrarit i mobiluar Kati i dyte banim pallat i ri cmimi 350 euro Informacion mbi pronen : Jepet me qera apartament 1+1 ne Don Bosko. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri , me nje siperfaqe prej 65 m . Apartamenti ka organizim shume […]

65 m2
1
1
Qera, Apartament 1+1, Porcelan, 30.000 leke

Qera

• Tipologjia 1+1 • Adresa: Rruga Kokonozve, Porcelan • I mobiluar • Kati 2 banim • Vile Private 4-kateshe • 💶 30.000 leke ✨ Informacion mbi Pronën: Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 60m² dhe gjendet në katin e 2 banim të një vile 4-kateshe private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë […]

60 m2
1
1
Shitje, Apartament 2+1, Fresk, 52.000 euro

Shitje

• Tipologjia 2+1 • Adresa: Rruga Muhamet Deliu, Fresk • I mobiluar • Kati 3 banim • Pallat I ri me ashensor • Me kontrate Porosie • 💶 52.000 euro ✨ Informacion mbi Pronën: Shitet apartament 2+1, me një sipërfaqe 90m² dhe gjendet në katin e 3 banim të një pallati te ri me ashensor. […]

90 m2
2
1
Qera, Apartament 1+1 prane Qendres, 450 Euro

Qera

Qera, Apartament 1+1, prane Qendres, 450 Euro Tipologjia 1+1 Adresa: Rruga Maliq Muco E mobiluar Pallat I ri 💶 450 euro/muaj   ✨ Informacion mbi Pronën: Jepet me qira apartament 1+1, me një sipërfaqe 75m². Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë I mobiluar ne menyre bashkekohore, sistem ngrohje me 2 kondicionere. Përbëhet nga nje […]

75 m2
1
1
Qera, Apartament 1+1 te Zogu I zi, 450 Euro

Qera

Qera, Apartament 1+1, te Zogu I zi, 450 Euro Tipologjia 1+1 Adresa: Zogu I zi E mobiluar Kati 2 Pallat I ri 💶 450 euro/muaj   ✨ Informacion mbi Pronën: Jepet me qira apartament 1+1, me një sipërfaqe 73m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume […]

73 m2
1
1
Qera, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, 350 Euro

Qera

Qera, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, 350 Euro Tipologjia 1+1 Adresa: Kodra e Diellit E mobiluar Kati 4 Pallat I ri 💶 350 euro/muaj   ✨ Informacion mbi Pronën: Jepet me qira apartament 1+1, me një sipërfaqe 85m² dhe gjendet në katin 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të […]

85 m2
1
1
Qera, Aparament 1+1, Kombinat, 25.000 leke

Qera

Qera, Apartament 1+1, Rruga Llambi Bonata, 25.000 Leke Tipologjia 1+1 Adesa: Rruga Llambi Bonata Bosh Kati 2 💶 25000 leke/muaj   ✨ Informacion mbi Pronën: Jepet me qira apartament 1+1, me një sipërfaqe 65m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati 5 katesh. Apartamenti ka organizim të mirë, eshtë bosh, disponon vetem kundrabufe dhe […]

65 m2
1
1
Qera, Ambient biznesi, 21 Dhjetori

Qera

Qera, Ambient biznesi, 21 Dhjetori

Lekë 30,000 / në muaj

Qera, Apartament 2+1, Rruga Stavri Themeli, 35000 Leke Tipologjia 2+1 Adesa: Rruga Stavri Themeli Bosh Kati 0 Pallat ekzistues 💶 35000 leke/muaj   ✨ Informacion mbi Pronën: Jepet me qira apartament 2+1 i pershtatshem per zyre apo biznes, me një sipërfaqe 52m² dhe gjendet në katin 0 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim të […]

52 m2
2
1
Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 500 euro/muaj

Qera

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 500 euro/muaj Tipologjia 2+1+blk Adesa: Liqeni I Thate I mobiluar Kati 2 banim Pallat I ri me ashensor 💶 500 euro/muaj   ✨ Informacion mbi Pronën: Jepet me qira apartament 2+1+ballkon, me një sipërfaqe 85m² dhe gjendet në katin e 2 banim të një pallati te ri me ashensor. […]

85 m2
2
1
1 2 26

apartamente me qera 3+1

apartamente me qera 2+1

garsonjera me qera

agjensi imobiliare tirane shtepi me qera vile me qera banesa me qera ambjente me qera tirane vila me qera

Prona te lira me qera tirane

gazoniere me qera
shpi private me qera
ambjente me qera
shtepime qera
shtepi me qera ne tirane
garsoniere me qera
shtepi me qera tirane
shtepi me qera

Morina Real Estate Agjensi Imobiliare – ofron shtepi me qera dhe garzoniere ne Tirane. Komisione teper te favorshme per klientet e tyre.

ZBULONI

Morina Real Estate Agjensi Imobiliare Tirane
–>

Krahaso

Enter your keyword