Ardian kerkon shpi te rr dibres deri 500 euro

Ardian kerkon shpi 2+1 te rr dibres deri 500 euro. eshte me te fejuaren dhe mamin

Buxheti:
500
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Krahaso pronat

Krahaso