Blerina kerkon apartament 1+1 ose 2+1

Blerina kerkon apartament ne zonen e Myslym Shyrit, Zog te zi dhe 21 Dhjetori.

Buxheti maksimal 400

Buxheti:
400
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Krahaso pronat

Krahaso