Dario kerkese blerje 1+1, max 80000 euro

Nuk ka shume rendesi zona, mjafton pallati/apartamenti qe jene te mirembajtur dhe brenda buxhetit te percaktuar. Pagesa Cash

I kam prezantuar nje apartament ne Astir dhe ka vertet interes te bleje.

Buxheti:
80000
Lloji i kerkeses:
Blerje
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Ali Demi/Tregu Elektrik, Astir/Unaza e Re/Teodor Keko, Brryli/Rruga Bardhyl, Don Bosko, Fresku/Linze, Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja, Yzberisht/Kombinat/Selite

Krahaso pronat

Krahaso