~Egzon Dauti,kerkon shtepi astir 400 euro

Pershendetje, interesohem mbi njoftimin tuaj https://www.njoftime.al/shtepi-me-qera/l-al-c-4-id-268180.html
shtepia esht e lire ndodhet ne astir
Po sa eshte cmimi I fundit
Edhe a mund te vim ta shifim
Shofim
po flas me pronaren un dhe organizojm nje takim
ju jeni familjar ?
Po
Por dua ta di cmin e fundi sepse me duket pak shtrejt
ne astir te gjitha hyrjet e reja tek ky cmim jam gjithsesi un do flas me pronaren nqs mund ta negociojm pak cmimin dhe neser shkojm e shohim bashk nga afer
Po neser ne ca ore pak a shum
ne cfar ore jeni te lire ju ?
Ok
Po sot nuk behet
Sepse tani mbasdit jam I lire
sepse kisha dhe nje klient tjeter un dhe sot nuk ndodhet ne tirane pronaria
Ok
Neser ne ca ore po e lem te vim e ta shikojme
kur preferoni ju qe ti them pronares se ajo besoj e lire esht
Ska problem per mua ne ca ore te doni ju

Buxheti:
400
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Krahaso pronat

Krahaso