Eraldo kerkese blerje garsoniere, 45000 euro

Eraldos i kam prezantuar 2 garsoniere qe kemi patur ne shitje, si siperfaqe kane qene rreth 35-40 m2.  Nese cmimi per meter katror i prones eshte i arsyeshem eshte i gatshem te lere kapar dhe te bleje menjehere.

Buxheti:
45000
Lloji i kerkeses:
Blerje
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
Ali Demi/Tregu Elektrik, Fresku/Linze, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Krahaso pronat

Krahaso