~Ersilja 2+1, maksimumi 450. Zona myslym shyri, ish ekspozita, tregu cam, shallvaret

[8:57 AM, 3/23/2024] +355 68 488 9009: Pershendetje MORINA REAL ESTATE, interesohem per njoftimin:
https://www.njoftime.com/threads/apartament-2-1-me-qera-21-dhjetori-myslym-shyri-500-euro.795349/
[9:16 AM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: Esht dhen me vjen keq
[9:23 AM, 3/23/2024] +355 68 488 9009: Faleminderit
[9:32 AM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: Per cfar shtepi interesoheni,ne cilen zone dhe deri ne sa lek ?
[9:32 AM, 3/23/2024] +355 68 488 9009: 2+1, maksimumi 450. Zona myslym shyri, ish ekspozita, tregu cam, shallvaret
[9:37 AM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: Kam nje 400 shum te mire tek drejtoria
[9:37 AM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: Esht shtepi private kati i pare
[10:07 AM, 3/23/2024] +355 68 488 9009: ke ndonje foto?
[10:16 AM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: Ndodhet perball drejtoris
[10:16 AM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: Te fusha e tenisit
[10:24 AM, 3/23/2024] +355 68 488 9009: ke ndonje me te mire? se eshte pak si shume e vjeter
[10:36 AM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: Do shikoj dhe te them se kjo ishte ne zon shum te mir prandaj ta dergova
[10:37 AM, 3/23/2024] +355 68 488 9009: E di se aty jetoj, thjesht eshte pak e vjeter
[1:12 PM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: https://maps.app.goo.gl/a4v5CAZr7QhysC46A
[1:12 PM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: ktu ju intereson ?
[1:13 PM, 3/23/2024] +355 68 488 9009: eshte pak larg
[1:13 PM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: kjo esht 350 euro ne komuna parisit
[1:13 PM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: 1+1
[1:14 PM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: https://maps.app.goo.gl/kQF2o9P1BcYr2JGG7
[1:15 PM, 3/23/2024] +355 68 488 9009: interesohem vetem ne zonat qe te thashe me lart sepse per arsye te ndryshme familjare nuk mund te leviz me larg
[1:15 PM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: mi shkruaj dhe njer zonat te lutem fiks
[1:16 PM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: qe ta dij mos te te bezdis kot
[1:16 PM, 3/23/2024] +355 68 488 9009: 2+1, maksimumi 450. Zona myslym shyri, ish ekspozita, tregu cam, shallvaret
[1:21 PM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: tek ish ekspozita ne myslym shyri
[1:22 PM, 3/23/2024] +355 68 488 9009: sa eshte kjo?
[1:22 PM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: 500
[1:22 PM, 3/23/2024] Albi~Morina Real Estate: po edhe mund tja negociojm pak nqs e shohim nga afer
[1:23 PM, 3/23/2024] +355 68 488 9009: ta diskutoj me prinderit dhe nese e vendosin, te njoftoj

Buxheti:
450
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Lumi Lana/Bulevard, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Krahaso pronat

Krahaso