frosina kerkese qira 1+1, 300 euro

kerkon nje apartament te zona afer zyres tone, sepse punon te kompleksi arlis, do jetoje me mamin

[19:44, 24/04/2024] Frosina : Ca esht rrug dibre
[19:45, 24/04/2024] Frosina: Zona verdall aty
[19:45, 24/04/2024] Frosina : Ose dhe 5 maj
[19:45, 24/04/2024] Frosina:  Me behet mire

Buxheti:
300
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament

Kualifikimi i klientit

Zona:
Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Krahaso pronat

Krahaso