Garsionere deri ne 210 Euro

Eshte vetem ka edhe nje qen dhe interesohet per garsionere.

Buxheti:
210
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament

Kualifikimi i klientit

Zona:
21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Ali Demi/Tregu Elektrik, Brryli/Rruga Bardhyl, Don Bosko, Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Krahaso pronat

Krahaso