geni,berber

[9:59 PM, 3/11/2024] +355 68 242 1971: Pershendetje MORINA REAL ESTATE, interesohem per njoftimin:
https://www.njoftime.com/threads/ambient-biznesi-me-qira-ish-fusha-e-aviacionit-380-euro-muaj.790499/
[10:33 AM, 3/12/2024] Albi~Morina Real Estate: pershendetje
[10:35 AM, 3/12/2024] +355 68 242 1971: Pershendetje
[10:35 AM, 3/12/2024] +355 68 242 1971: Ku ndodhet kjo pak a shume
[10:36 AM, 3/12/2024] Albi~Morina Real Estate: tek rruga qe lidh astirin me fushen e aviacionit po esht me afer astirit
[10:36 AM, 3/12/2024] Albi~Morina Real Estate: ka qen lokal me par tani e kan mbyllur ka ikur jasht pronari
[10:36 AM, 3/12/2024] +355 68 242 1971: E kuptoj
[10:37 AM, 3/12/2024] +355 68 242 1971: Okey shume faleminderit
[10:37 AM, 3/12/2024] Albi~Morina Real Estate: per cfar interesoheni ju
[10:37 AM, 3/12/2024] +355 68 242 1971: Un desha me e bo berber
[10:37 AM, 3/12/2024] +355 68 242 1971: Sallon
[10:37 AM, 3/12/2024] +355 68 242 1971: Per nje ambient
[10:37 AM, 3/12/2024] +355 68 242 1971: Diku ke 35/40 m
[10:37 AM, 3/12/2024] Albi~Morina Real Estate: dmth te duhet pak me e vogel se kjo
[10:38 AM, 3/12/2024] +355 68 242 1971: Po pak a shume
[10:38 AM, 3/12/2024] Albi~Morina Real Estate: ne cilen zone e preferon
[10:38 AM, 3/12/2024] +355 68 242 1971: Rensi ka varet si eshte dyqani me shume se metrat
Dmth orientimi
[10:38 AM, 3/12/2024] +355 68 242 1971: Ncfare forme o
[10:38 AM, 3/12/2024] Albi~Morina Real Estate: e kuptoj
[10:39 AM, 3/12/2024] +355 68 242 1971: Po tn fusha aviacionit
Zogu zi
Varet se di
Un per momentin punoj ndon bosko edhe thash tjem edhe afer edhe larg
[10:40 AM, 3/12/2024] Albi~Morina Real Estate: nerregull vlla do shikoj un dhe te dergoj
[10:40 AM, 3/12/2024] +355 68 242 1971: Okey shume faleminderit

Buxheti:
600
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Prone biznesi
Zona:
Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit, Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Krahaso pronat

Krahaso