hajredini kerkese blerje, 47000

kerkese blerje apartament i vogel, e duan per ta lene me qira dhe jane te interesuar per zona ku cmimet e qirave jane te mira

pagesa cash

 

Buxheti:
47000
Lloji i kerkeses:
Blerje
Lloji i prones:
Apartament

Kualifikimi i klientit

Zona:
Ali Demi/Tregu Elektrik, Brryli/Rruga Bardhyl, Don Bosko, Ministria e Jashtme/Pazari I Ri, Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Krahaso pronat

Krahaso