Kerkes per Qera rreth zones se Unazes, bosh ose te mobiluar

[21:24, 27/04/2024] Erjon Morina Real Estate: Çfarë zonash të përshtaten?
Te lutem mund t me shifni per nji shpi me qera der te 350 eu e dua per veten e t dashurin
Zonat 21 mozaik ish parku rruga e durresit mine peza. Rruga e kavajes
Mobiljet i kemi vet por na mungon kundrabufe dhe sobe
Pallati me shigjeta vasil shanto. Asllan rusi zogu zi
Komuna n fillim nga ana e ish parkut
Delijorgji

Buxheti:
350
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Komuna e Parisit, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Krahaso pronat

Krahaso