Kerkese per blerje, me cash dhe me kredi, 150.000 +

Klientia kerkon te bleje apartament ose shtepi private

Nuk jeton ne shqiperi

 

Buxheti:
200000
Lloji i kerkeses:
Blerje
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Ali Demi/Tregu Elektrik, Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Brryli/Rruga Bardhyl, Ministria e Jashtme/Pazari I Ri, Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Krahaso pronat

Krahaso