Kerkon te bleje 2+1

Me cmim deri 120.000 euro, jo ne Astir, Kamez dhe Paskuqan. Jo pallat ekzistues

Buxheti:
120000
Lloji i kerkeses:
Blerje
Lloji i prones:
Apartament

Kualifikimi i klientit

Zona:
21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Brryli/Rruga Bardhyl, Don Bosko, Komuna e Parisit, Liqeni I Thate/Kopshti Botanik, Lumi Lana/Bulevard, Ministria e Jashtme/Pazari I Ri, Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit, Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja, Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC

Krahaso pronat

Krahaso