Klient qs 400,1+1

[4/25, 11:51 PM] Klient Qs 400: Pershendetje MORINA REAL ESTATE, interesohem per njoftimin:
https://www.njoftime.com/threads/apartament-1-1-blk-post-parkimi-rruga-e-elbasanit-450-euro-muaj-i-diskutueshem.819054/
[4/25, 11:52 PM] Albi~Morina Real Estate: E lire esht shtepia
[4/25, 11:52 PM] Albi~Morina Real Estate: Ndodhet perball ekonomikut
[4/25, 11:58 PM] Klient Qs 400: Mendon se e ben 400 pronari
[4/26, 12:00 AM] Albi~Morina Real Estate: Jo sepse ka dhe vendparkim te perfshire ne cmim + shtepia ishte 500 tani esht ber 450
[4/26, 12:01 AM] Albi~Morina Real Estate: Ne ajo zon me vendparkim kushtojn 550-600 keto shtepi

Buxheti:
400
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Krahaso pronat

Krahaso