Kliente shitje astir 1+1 kredi

[4/25, 4:52 PM] Kliente Shitje Kredi: Pershendetje, interesohem mbi njoftimin tuaj https://www.njoftime.al/shtepi-ne-shitje/l-al-c-5-id-274098.html
[4/25, 4:52 PM] Kliente Shitje Kredi: Shitet me kredi
[4/25, 4:53 PM] Albi~Morina Real Estate: Po
[4/25, 4:53 PM] Kliente Shitje Kredi: Keni nje video te shtepise
[4/25, 4:54 PM] Albi~Morina Real Estate: Vetem kto fotot per momentin,nqs doni lem nje vizit per ta par pronen nga afer
[4/25, 4:54 PM] Kliente Shitje Kredi: Po
[4/25, 4:57 PM] Kliente Shitje Kredi: Kur keni mundesi ju
[4/25, 4:57 PM] Albi~Morina Real Estate: Ne fundjave ose javen qe vjen sepse pronaria banon ne greqi
[4/25, 4:57 PM] Kliente Shitje Kredi: Kuptoj
[4/25, 4:59 PM] Kliente Shitje Kredi: Te dielen mbasdite ose pastaj nga e merkura e mbrapa
[4/25, 4:59 PM] Kliente Shitje Kredi: Mbetemi ne kontakt atehere
[4/25, 5:00 PM] Albi~Morina Real Estate: Besoj se e dini qe dhe me kredi nqs e merr shtepi nje pjes te cmimit duhet ta jepninne dore pronares
[4/25, 5:00 PM] Kliente Shitje Kredi: Po po
[4/25, 5:00 PM] Albi~Morina Real Estate: Ok ne rregull

Buxheti:
90000
Lloji i kerkeses:
Blerje
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Krahaso pronat

Krahaso